Ubercart Novalnet Gateway (6.x-1.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: N/A
th: ไม่มี

en: Invoice
th: ใบส่งของ

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
th: ดำเนินการชำระเงินด้วยบัตรเครดิตผ่านทางเกตเวย์ทดสอบ

en: Card type
th: ชนิดบัตร

en: Card owner
th: เจ้าของบัตร

en: Card number
th: หมายเลขบัตร

en: Start Month
th: เดือนที่เริ่มต้น

en: Start Year
th: ปีที่เริ่มต้น

en: Expiration Month
th: เดือนที่หมดอายุ

en: Expiration Year
th: ปีที่หมดอายุ
