Ubercart Novalnet Gateway (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Invoice
tr: Fatura

en: here
tr: buraya

en: American Express
tr: Amerikan Express

en: Credit card charged: !amount
tr: !amount ödemesi kabul edildi.

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
tr: Kredi kartı ödemelerini Deneme Geçidi üzerinden gerçekleştir.

en: (Last 4)
tr: (Son 4)

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
tr: Fatura bilgileriniz girilen kredi kartı fatura adresiyle aynı olmalıdır aksi taktirde ödemeniz işleme konulmayacaktır.

en: Card type
tr: Kart türü

en: Card owner
tr: Kart sahibi

en: Card number
tr: Kart numarası

en: Start Month
tr: Başlangıç Ayı

en: Start Year
tr: Başlangıç Yılı

en: Expiration Month
tr: Bitiş ayı

en: Expiration Year
tr: Bitiş yılı

en: Issuing bank
tr: Veren banka

en: Credit card charge failed.
tr: Kredi kartı tahsilatı başarısızlıkla sonuçlandı.

en: Credit card payment processed successfully.
tr: Kredi kartı ödemesi başarıyla tamamlanmıştı.

en: Review payment
tr: Ödemeyi gözden geçir
