Ubercart Novalnet Gateway (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Invoice
vi: Hóa đơn

en: here
vi: ở đây

en: Issue Number
vi: Số phát hành

en: Card type
vi: Loại thẻ

en: Card owner
vi: Chủ thẻ

en: Card number
vi: Số thẻ

en: Start Month
vi: Tháng bắt đầu

en: Start Year
vi: Năm bắt đầu

en: Expiration Month
vi: Tháng hết hạn:

en: Expiration Year
vi: Năm hết hạn:

en: Issuing bank
vi: Ngân hàng phát hành
