Ubercart Novalnet Gateway (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: N/A
ca: No aplica

en: Invoice
ca: Factura

en: here
ca: aquí

en: Card type
ca: Tipus de targeta

en: Card owner
ca: Titular de la targeta

en: Card number
ca: Número de targeta

en: Review payment
ca: Revisa el pagament
