Ubercart Novalnet Gateway (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: N/A
is: Á ekki við

en: Invoice
is: Kvittun

en: Card type
is: Kortategund

en: Card owner
is: Eigandi korts

en: Card number
is: Kortanúmer

en: Start Month
is: Upphafsmánuður

en: Start Year
is: Upphafsár

en: Expiration Year
is: Gildir til ársins

en: Issuing bank
is: Útgáfubanki

en: Account Number
is: Reikningsnúmer
