Ubercart Novalnet Gateway (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: N/A
uk: Н/Д

en: Invoice
uk: Рахунок

en: here
uk: тут

en: Credit card charged: !amount
uk: Сума знята із кредитної карти: !amount

en: Test Mode
uk: Тестовий режим

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
uk: Приймання оплати кредитними картами за допомогою Тестового Платіжного Центру.

en: (Last 4)
uk: (Останні 4)

en: Issue Number
uk: Номер картки

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
uk: Ваша інформація про рахунок повинна відповідати адресі виставляння рахунку для  кредитної карти, інакше ми не зможемо прийняти платіж.

en: Card type
uk: Тип картки

en: Card owner
uk: Власник картки

en: Card number
uk: Номер картки

en: Start Month
uk: Місяць випуску

en: Start Year
uk: Рік випуску

en: Expiration Month
uk: Місяць закінчення дії

en: Expiration Year
uk: Рік закінчення дії

en: Issuing bank
uk: Банк-емітент

en: Credit card charge failed.
uk: Зняття грошей із кредитної карти не вдалося.

en: Credit card payment processed successfully.
uk: Платіж за допомогою кредитної карти проведений успішно.

en: Bank:
uk: Банк:

en: Account Number
uk: Номер рахунку

en: Amount:
uk: Кількість:

en: Prepayment
uk: Попередня оплата
