Novalnet Payment Module - Ubercart (6.x-2.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Invoice
fi: Lasku

en: here
fi: täällä

en: January
fi: Tammikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: December
fi: Joulukuu

en: Credit Card
fi: Luottokortti

en: Review payment
fi: Katso maksu
