Novalnet Payment Module - Ubercart (6.x-2.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: here
jv: nag kéné

en: January
jv: Januari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: December
jv: Désémber
