Novalnet Payment Module - Ubercart (6.x-2.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Invoice
ro: Factura

en: here
ro: aici

en: January
ro: Ianuarie

en: March
ro: Martie

en: April
ro: Aprilie

en: May
ro: Mai

en: June
ro: Iunie

en: July
ro: Iulie

en: September
ro: Septembrie

en: October
ro: Octombrie

en: November
ro: Noiembrie

en: December
ro: Decembrie
