Novalnet Payment Module - Ubercart (6.x-2.1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Mobile
sk: Mobil

en: Invoice
sk: Faktúra

en: here
sk: tu

en: January
sk: január

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Credit Card
sk: Kreditná karta

en: Test Mode
sk: Testovací režim

en: Review payment
sk: Prezrieť platbu
