Novalnet Payment Module - Ubercart (6.x-2.2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: January
ast: Xineru

en: March
ast: Marzu

en: April
ast: Abril

en: May
ast: Mayu

en: June
ast: Xunu

en: July
ast: Xunetu

en: August
ast: Agostu

en: September
ast: Setiembre

en: October
ast: Ochobre

en: November
ast: Payares

en: December
ast: Avientu
