Novalnet Payment Module - Ubercart (6.x-2.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: here
id: di sini

en: January
id: Januari

en: March
id: Maret

en: May
id: Mei

en: June
id: Juni

en: July
id: Juli

en: August
id: Agustus

en: October
id: Oktober

en: November
id: Nopember

en: December
id: Desember
