Novalnet Payment Module - Ubercart (6.x-2.3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Invoice
ca: Factura

en: here
ca: aquí

en: January
ca: gener

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Credit Card
ca: Targeta de crèdit

en: Review payment
ca: Revisa el pagament
