Novalnet Payment Module - Ubercart (6.x-2.3) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Mobile
ja: モバイル

en: Invoice
ja: 請求書

en: here
ja: こちら

en: January
ja: 1月

en: March
ja: 3月

en: April
ja: 4月

en: May
ja: 5月

en: June
ja: 6月

en: July
ja: 7月

en: August
ja: 8月

en: September
ja: 9月

en: October
ja: 10月

en: November
ja: 11月

en: December
ja: 12月

en: Credit Card
ja: クレジットカード

en: Test Mode
ja: テストモード

en: off
ja: オフ

en: Review payment
ja: お支払い内容の確認
