Novalnet Payment Module - Ubercart (6.x-2.3) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Invoice
ru: Счет

en: here
ru: здесь

en: January
ru: января

en: March
ru: марта

en: April
ru: апреля

en: May
ru: Май

en: June
ru: июня

en: July
ru: июля

en: August
ru: августа

en: September
ru: сентября

en: October
ru: октября

en: November
ru: ноября

en: December
ru: декабря

en: Credit Card
ru: Кредитная карта

en: Credit Card Number
ru: Номер кредитной карты

en: Test Mode
ru: Тестовый режим

en: off
ru: выкл

en: Account Number
ru: Номер счёта

en: Bank code
ru: Код банка

en: Prepayment
ru: Предоплата
