Novalnet Payment Module - Ubercart (6.x-2.4) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Year
bg: Година

en: Month
bg: Месец

en: here
bg: Тук

en: January
bg: Януари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември
