Novalnet Payment Module - Ubercart (6.x-2.4) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: here
eu: hemen

en: January
eu: Urtarrila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua
