Novalnet Payment Module - Ubercart (6.x-2.4) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: here
hr: ovdje

en: January
hr: siječnja

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: December
hr: prosinca
