Novalnet Payment Module - Ubercart (6.x-2.4) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Year
nn: År

en: Month
nn: Månad

en: here
nn: her

en: January
nn: Januar

en: March
nn: Mars

en: May
nn: Mai

en: June
nn: Juni

en: July
nn: Juli

en: October
nn: Oktober

en: December
nn: Desember
