Novalnet Payment Module - Ubercart (6.x-2.4) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Year
pt: Ano

en: Month
pt: Mês

en: Invoice
pt: Fatura

en: here
pt: aqui

en: January
pt: Janeiro

en: March
pt: Março

en: April
pt: Abril

en: May
pt: Mai

en: June
pt: Junho

en: July
pt: Julho

en: August
pt: Agosto

en: September
pt: Setembro

en: October
pt: Outubro

en: November
pt: Novembro

en: December
pt: Dezembro

en: Credit Card
pt: Cartão de crédito

en: off
pt: desligado

en: Card number
pt: Número do cartão

en: Account number
pt: Número da conta
