Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Groups
af: Groepe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Message
af: Boodskap

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Order
af: Bestelling
