Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Groups
ar: مجموعات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Message
ar: الرسالة

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: group
ar: مجموعة

en: Order
ar: الترتيب

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال
