Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Message
ast: Mensax

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Order
ast: Orde
