Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Groups
be: Групы

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Message
be: Паведамленне

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Order
be: Парадак

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў
