Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Message
bg: Съобщение

en: Recipients
bg: Получатели

en: Order
bg: Поръчка

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: renewal
bg: подновяване
