Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Groups
bs: Grupe

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Message
bs: Poruka

en: Order
bs: Poredak

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
