Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Groups
ca: Grups

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Message
ca: Missatge

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Sender
ca: Remitent

en: group
ca: grup

en: Order
ca: Ordre

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Notification
ca: Notificació

en: @name replacement patterns
ca: @name: patrons de reemplaçament

en: renewal
ca: renovació

en: The "From" address.
ca: L'adreça del camp "De".

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
ca: Introduïu les adreces de correu electrònic que han de rebre les notificacions, una per cada línia. Podeu utilitzar tokens de comanda per adreces de correu electrònic dinàmiques.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
ca: Podeu utilitzar patrons de reemplaçament als camps de destinataris, assumpte i cos del missatge.
