Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Groups
cs: Skupiny

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Message
cs: Zpráva

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Sender
cs: Odesílatel

en: group
cs: skupina

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Notification
cs: Oznámení

en: @name replacement patterns
cs: @name nahrazovací vzorky

en: Send an e-mail to the customer
cs: Poslat e-mail zákazníkovi

en: If the order status is completed.
cs: Pokud je objednávka dokončena.

en: renewal
cs: obnovení

en: The "From" address.
cs: Adresa odesílatele

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
cs: Zadejte e-mailové adresy, na které chcete odeslat upozornění, jednu na každý řádek. Pro dynamické e-mailové adresy můžete využít tokeny.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
cs: Můžete použít nahrazovací vzorky v polích příjemce, předmětu a těla zprávy.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
cs: Pokus odeslat @email o objednávce @order_id neuspěl.

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br />
cs: <strong>Skladové číslo:</strong> !sku<br/>
