Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Message
cy: Neges

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: Order
cy: Trefn
