Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Groups
da: Grupper

en: Subject
da: Emne

en: Description
da: Beskrivelse

en: Message
da: Meddelelse

en: Recipients
da: Modtagere

en: Sender
da: Afsender

en: group
da: gruppe

en: Order
da: Rækkefølge

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Notification
da: Underretning

en: @name replacement patterns
da: @name erstatningsm

en: Send an e-mail to the customer
da: Send en e-mail til kunden

en: If the order status is completed.
da: Hvis ordrestatussen er gennemført.

en: renewal
da: Fornyelse

en: The "From" address.
da: "Fra"-adressen.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
da: Indtast e-mail-adresser der skal modtage meddelelserne; en på hver linje. Du kan ordre-tegn til dynamiske e-mail-adresser.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
da: Du kan gøre brug af udskiftningsmønstret i modtagfeltet, emnet og brødteksten.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
da: Forsøgte at sende e-mail @email vedrørende ordre @order_id mislykkedes.

en: TODO: please describe this table!
da: TODO: beskriv venligst denne tabel!

en: TODO: please describe this field!
da: TODO: beskriv venligst dette felt!
