Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Groups
el: Ομάδες

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Sender
el: Αποστολέας

en: SKU
el: Κωδικός

en: Order
el: Σειρά

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: @name replacement patterns
el: @name πρότυπα αντικατάστασης

en: Send an e-mail to the customer
el: Αποστολή μηνύματος e-mail στον πελάτη

en: renewal
el: ανανέωση

en: The "From" address.
el: Η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου του αποστολέα.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
el: Εισάγετε τις διευθύνσεις e-mail για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, μία σε κάθε γραμμή. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε tokens παραγγελιών για δυναμικές διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
el: Η απόπειρα αποστολής του email @email που αφορά την παραγγελία @order_id απέτυχε.

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br />
el: <strong>Κωδικός:</strong> !sku<br />
