Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Groups
et: Grupid

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Message
et: Teade

en: Recipients
et: Saajad

en: Sender
et: Saatja

en: SKU
et: Tootekood

en: Order
et: Järjestus

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Send an e-mail to the customer
et: Saada kliendile e-kiri

en: If the order status is completed.
et: Kui tellimuse olek on lõpetatud.
