Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Groups
eu: Multzoak

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Message
eu: Mezua

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: group
eu: taldea

en: Order
eu: Ordena

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak
