Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: Message
fi: Viesti

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: group
fi: ryhmä

en: SKU
fi: Koodi

en: Order
fi: Järjestys

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br />
fi: <strong>Koodi:</strong> !sku<br />
