Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Groups
gl: Grupos

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Message
gl: Mensaxe

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Order
gl: Orde

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: @name replacement patterns
gl: Termo %term borrado.

en: The "From" address.
gl: Enderezo de correo-e
