Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Groups
hi: समूह

en: Subject
hi: विषय

en: Description
hi: उल्लेख

en: Message
hi: संदेश

en: Recipients
hi: प्राप्तकर्ता

en: Sender
hi: प्रेषक

en: group
hi: समूह

en: Order
hi: क्रम

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका
