Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Groups
jv: Kelompok

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Message
jv: Pesen

en: Recipients
jv: Penerima

en: Order
jv: Urutan
