Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Groups
kk: Группалар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Message
kk: Хабарлама

en: Recipients
kk: Алушылар
