Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Message
km: សារ

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Order
km: លំដាប់
