Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
