Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Message
ku: پەیام

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Order
ku: ڕیز
