Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Groups
lv: Grupas

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Message
lv: Ziņojums

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: SKU
lv: Kods

en: Order
lv: Secība

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Notification
lv: Paziņojums
