Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Message
mn: Зурвас

en: Order
mn: Дараалал
