Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Groups
mr: समुह

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Message
mr: संदेश

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: group
mr: समुह
