Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Message
my: သတင်း

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ
