Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ne: समूह

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Message
ne: सन्देश

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता
