Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Groups
nn: Grupper

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Message
nn: Melding

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: group
nn: gruppe

en: Order
nn: Sorteringsval
