Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Groups
pl: Grupy

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Message
pl: Wiadomość

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Sender
pl: Nadawca

en: group
pl: grupa

en: Order
pl: Kolejność

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: The "From" address.
pl: Adres nadawcy

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
pl: Wprowadź adresy e-mail do otrzymywania powiadomień, każdy w nowej linii. Możesz użyć wzorców podstawiania do dynamicznego tworzenia adresów e-mail.
