Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Groups
pt: Grupos

en: Subject
pt: Assunto

en: Description
pt: Descrição

en: Message
pt: Mensagem

en: Recipients
pt: Destinatários

en: Sender
pt: Remetente

en: group
pt: grupo

en: SKU
pt: Cód. do Produto

en: Order
pt: Pedido

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Notification
pt: Notificação

en: Send an e-mail to the customer
pt: Enviar um email para o cliente

en: If the order status is completed.
pt: Se o status do pedido está como concluído.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
pt: A tentativa de envio de email para @email, sobre o pedido @order_id, falhou.
