Ubercart Organic Group Subscribe (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Groups
ro: Grupuri

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Message
ro: Mesaj

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Sender
ro: Expeditor

en: SKU
ro: Cod

en: Order
ro: Comandă

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Notification
ro: Notificare
